WhatsApp
  • 02625612154
  • Kocaeli, /

02625612154

Haber Detayı

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Covid19 Bilgilendirme

18 Haziran 2020, 15:09
Covid19 Bilgilendirme

Sağlık ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaların takip edilerek, yeni normal yaşantımıza uygun dizayn edilen Kerpe Gökhan Otel misafirlerine arzu edilen standartlarda hizmet sunmaya başlamıştır.

Corona virüs bilim kurulu önerilerinin doğrultusunda odalar, restaurant, bahçe, çocuk parkı günlük olarak temizlenmektedir. Kapı kolu, bataryalar, telefonlar, kumanda gibi sık temas edilen yüzeylerin temizliğine hassasiyet gösterilmektedir.

Misafirler için standart kullanımın yanı sıra tek kullanımlık çarşaf ve yastık kılıfı hizmetimiz mevcuttur. Tekstil ürünlerimizin tamamı özenle temizlenerek muhafaza edilmektedir. 

Klimaların üretici talimatarı doğrultusunda düzenli bakımı yapılmakta olup, oda temizliği sonrası havalandırmalar yapılmaktadır.

Kişisel temizlik için ihtiyaç duyulan malzemeler odalarımızda mevcuttur. El temizleme antiseptikleri her katta ve sosyal alanlarımızda bulunmaktadır. Açık büfe servislerini personelimiz yapıcak olup arzu edilmesi durumunda oda kahvaltı veya atıştırmalıklar odalarınıza servis edilmektedir. Yetiştiriciliğini yapmış olduğumuz kümes hayvanlarımızın yumurtalarını seçerek yöresel kahvaltımızı hizmetinize sunuyoruz.

Hijyen eğitimi almış olan çalışanlarımız sizlerin ve sevdiklerinizin deniz kıyısında, doğa ile iç içe olan otelimizde üstün hizmet standartlarında konaklamanız için hazırlanmıştır.